DEWALT DC5PAKB Şarjlı Kombo Set

DEWALT DC5PAKB Şarjlı Kombo Set

- DC390 18 Volt Ağır Hizmet Tipi Daire Testere 55 mm Kesme Derinliği - DC925 18 Volt Ağır Hizmet Tipi 13 mm Darbeli Matkap/Tornavida - DC385 18 Volt Ağır Hizmet Tipi Tilki Kuyruğu Testere - DW919 18 Volt Ağır Hizmet Tipi Spiral Fener - DE9503 18 Volt NiMH Akü (2 adet) - DE9130 30 Dakikalık Şarj Aleti

Devamını Oku

HITACHI CNF 65U Elektrikli 2400 Watt 65 mm Kanal Açma Makinası

HITACHI CNF 65U Elektrikli 2400 Watt 65 mm Kanal Açma Makinası

3 mod (delme-darbeli delme-kırıcı) Sınıfındaki en yüksek delme hızı Yüksek dayanım 830 watt güçlü Hitachi motoru 3.2 joule darbe kuvveti Tek hamlede uç takma sistemi 360 derece dönebilen çift katmanlı sistem Betonda delme kapasitesi : 3.4-26 mm Çelikte delme kapasitesi : 13 mm Ahşapta delme kapasitesi : 32 mm

Devamını Oku

Back And Decker CD12CA - 12V Şarjlı Matkap

Back And Decker CD12CA - 12V Şarjlı Matkap

Voltaj : 12 Volt Akü Tipi : Aletten Ayrılabilir Kapasite : 1.2 Ah Şarj Süresi : 3 Saat Mandren : Anahtarsız Mandren Boyutu : 10 mm Darbeli Delme Özelliği : Yok Sıkıştırma Pozisyonları : 5 Sıkıştırma Mekanizması : Var

Devamını Oku

Servis Hizmetleri

Anasayfa > Atlas Yetkili Servis

 Lazer Kesim Makinaları , CNC Servo Punch Presler , Safan - Darley CNC Servo Abkantlar , Safan-Darley CNC Servo-Hidrolik Abkantlar , SafanDarley Hibrid Giyotin Makaslar , CNC Servo Bükme Merkezleri , CNC Servo Cakalar , RAS Havalandırma Kanalı ve Form Verme Makinaları , Lazer Kaynak Makinalar , Su Jetleri , Köşe Form Verme Makinaları , Yüzey Taşlama Makinaları , Bileme Makinaları , Tam Otomatik Tornolar

 
Lazer Kesim Makinaları= Mıtsubıshı Electıc Mitsubishi ilk CO2 Lazre rezonaktörünün 1967 yılında geliştirmeye başlamış ve ozamandan bu yana bu ürün grubunu geliştirmeye devam etmiştir.En zorlu koşullarda bile üstün sonuçları verecek şekilde tasarlanmıştır.
CNC Servo Punch Presler= Murata Machınery Müsterilerin istediği performasın daha üstünü göstererek adını ortaya çıkarmıştır.Makinanın hidrolik yağ kullanmadanda çalışabilme özelliğinide devreye sokmuşlar bu nedenle doğal kaynaklardan tasarruf sağlanmaktadır.
Safan-Darley CNC Servo Abkantlar= Bu makina sayesinde yüksek verimlilik ve düşük maliyet daha gelişmiş ergonomik özellikler ve çevreye duyarlı üretim imtanı sunar.Safan Darley eşsiz makina konseptini sürekli geliştirmeye devam etmiştir.
Safan-Darley CNC Servo-Hidrolik Abkantlar= Yeni nesil Safan Darley H-Brake ile baskı kuvvetini 120-1250 aralığında boy 3-7.5 metre seviyesine çıkarmıştır.
SafanDarley Hibrid Giyotin Makaslar= Sac metal işleme makinaları üreticiler arasıdna giyotin makasları alaında uzmanlığını kanıtlamıştır.1950'den beri giyotin makas üretmektedir.1999 yılında hibrid giyotin makası satışa sunarak bir ilke adım atmıştır.Kesme teknolojisinde çığır açan bir markadır.
CNC Servo Bükme Merkezleri= Üst seviyede is esnekliği ile hassas parçalar bükmek istiyorsanız sac metal işleme teknolojisinin bir üst seviyesine hoş geldiniz.
CNC Servo Cakalar= Kolay ve fonksiyonel bir yapıdadır.Güçlü sistem özelliklerine sahip Touch&More CNC ünütesi sayesinde parmağınızı bir kalem gibi kullanarak bükmek istediğiniz şekli ekrana çizmeniz mümkündür.Bunun ardından, "CADalyzer" çizdiğiniz şekle göre parça programını otomatik olarak oluşturur.
RAS Havalandırma Kanalı ve Form Verme Makinaları= Isıtma, havalandırma ve iklimlendirme sistemleri kanallarının ve ilişki aksamın üretimine yönelik, yüksek verimli, kullanımı kolay, üstün kaliteli ürünler veren makinalardır.
Lazer Kaynak Makinaları= Müşterinizin tesislerinde veya kendi işyerinizde, ALM Serisi lazer kaynak makinaları size maksimum esneklik sağlar.Dakikalar içinde kullanıma hazır halde gelir. Kol, hidrolik fren mekanizması sayesinde kolayca ve hızla kaynak yapılacak pozisyona getirilerek sabitlenir.Tüm pozisyonlarda ergonomik bir çalışma ortamı sunar.
Köşe Form Verme Makinaları= Gürültüsüz çalışma ortamı sağlar.Kaynaksız , tesviyesiz , saniyeler içerisinde köşe formu oluşturma.Esnek üretime sahiptir.Üretim alanında daha az yer gereksinimi.
Yüzey Taşlama Makinaları= Grindingmaster marka makinalar, çapak alma, yüzey finiş, kalibrasyon ve benzeri pek çok amaçla yaygın biçimde kullanılmaktadır.Müşteri talebine göre özel kafalar özel üretilmiş fırçalar kullanabilmektedir.
Bileme Makinaları= Üretimde kullanılan kesici/delici takımlar, üretim kalitesinde ve maliyetinde önemli rol oynar.Bu nedenle takıların iyi bilenmesi büyük önem taşımaktadır.
Tam Otomatik Tornalar= Otomatik yükleme/boşaltmalı,seri üretime yönelik , anahtar teslimi projeler.
 
CNC makinalarında kendini geliştirmiş ve işinde uzman olab bir firma ile çalışıyoruz.İşinizi daha kolay ve daha hızlı bir şekilde yapmak istemezmisiniz ozamn bize ulaşın.İzmir yetkili servisi olarak işbirliği içerisindeyiz.
 

İletişimTelefon : 0232 479 6477

Fax : 0232 478 1412

hasan@dorukhirdavat.com.tr

1426 Sokak No:14 Doğanlar - Bornova / İZMİR (MERKEZ)

Sosyal Medya

  • facebook
  • twitter
  • linked-in
  • google